MARINESPEC™ VEEKINDEL, KUID HINGAV

KUIV. VASTUPIDAV. MUGAV.


Kui on vaja püsida kuiv, olla kaitsud ja tunda ennast mugavalt vee peal, siis on olulisim materjali, toote disaini ja toote ülesehituse ühe tervikuna töötamine rohkem kui iga omadus eraldiseisvalt.

MUSTANG SURVIVAL’il on enam kui 30-aastane kogemus kuivülikondade ja ülerõivaste valmistamisel nõudlikele eliitkasutajatele. MUSTANG SURVIVALI filosoofiaks on maksimeerida toote jõudlust, et optimeerida inimese jõudlust.

MARINESPEC™ BP – VASTUPIDAV

MARINESPEC™ BP on mõeldud kasutajatele, kes seisavad silmitsi tingimustega, mis nõuavad ülimat kaitset. Tegu on MARINESPEC™ perekonna vastupidavaima 3-kihilise kangaga. MARINESPEC™ BP on ülimalt vastupidav kangas, mille väliskihil on hõõrdumise, soolase vee ja UV-kiirguse vastupidavus, seestpoolt täielikult veekindel, tuulekindel  ja hingava membraaniga, koos mikropoorse kattega, mis tagab kandjale mugavuse ja kuivuse. Kasutusel on paksem membaankiht,  mis tagab tootesarja kõrgeima jõudluse ning täiendava vastupidavuse. MARINESPEC™ BP kangast tooted on õige valik ekstreemsetes tingimustes kasutamiseks.

MARINESPEC™ SP – MITMEKÜLGNE

MARINESPEC™ SP on välja töötatud kasutajaid silmas pidades, kes otsivad seiklustele vastupidavat kindlat kaitset. Tegu on kolmekihilise kangasüsteemiga, mis pakub kasutajale vee- ja tuulekindlat kaitset koos erakordse hingavusega. Sellel kangal kasutatakse sarnast väliskihti, mis  MARINESPEC™ BP kangal –  tagatud on hõõrdumise, soolase vee ja UV-kindlus. Siseküljel on täielikult vee- ja tuulekindel membraankiht, mis hoiab välised elemendid eemal, säilitades kõrge hingavuse. MARINESPEC™ SP kangast tooted on õige valik mitmesgusteks meretegevusteks, seiklusteks.

MARINESPEC™ MP – KERGE

MARINESPEC™ MP on mõeldud kasutajale, kes otsib kerget ja hästi hingavat kaitset. Tegu on  mehaaniliselt veniva kangaga, mis liigub koos kandjaga, tagades väga hea kasutusmugavuse. Kolmekihiline kangakontruktsioon tagab vee- ja tuulekindluse ja kõrge hingavuse. MARINESPEC™ MP kangast tooted on ideaalsed kergemateks seiklusteks, näiteks veel päiksetõusu jälgimiseks.

KUIVAD MATERJALID

MARINESPEC™ väljatöötamisel testiti üle 70 hingava materjali. Hinnati 12 erinevat materjaliomadust, tehti kokku rohkem kui 800 materjalikatset. Pärast laborikatseid viidi läbi reaalsed katsed reaalsetes tingimustes. Tulemused andsid andsid ühese vastuse – MARINESPEC™ ON veekindluse, vastupidavuse ja hingavuse ülim kombinatsioon. MARINESPEC™ kaitsev mereilma eest, on hästi hingav, mugav kasutada ning rasketel tingimustel kasutamisel ka kulumiskindel.

KUIV DISAIN

MUSTANG SURVIVAL dirsainerite meeskond mõistab merekeskkonda. Nad teavad, kustkohast vesi rõivasse kõige tõenäolisemalt tungib ja tuginedes teadmistele, on loonud mudelid, milledel on  vähendavad avatud alasid, jättes samal ajal kasutajale täieliku liikumisvabaduse.

KUIV KONTRSUKTSIOON

MUSTANG SURVIVAL inseneride kinnisideeks on tehnilised üksikasjad, detailid, mis seotud iga meie tootega. Õmbluste perendus ja testimine,  lekkekatsed, survetestid – need on vaid mõned meetoditest, mida kasutatakse MUSTANG SURVIVAL teadus- ja arendustegevuses meie testimiskeskuses.